מתאמנים מרוצים

מכתב תודה מעוז

איתן

פגשתי אותך לראשונה לפני 4 חודשים, דברנו על תוכנית ריצה למרתון, תוך כדי שיחה נחשפתי לסיפור חייך המדהים..אתה מלא השראה!! הבנתי מיד שיחד איתך בעוד 18 שבועות אני עושה מרתון – וללא ספק.

לאחרונה סיימתי בהצלחה את המרתון הראשון שלי בטבריה, היה זה מרתון יוצא דופן עם גשם שוטף לכל אורכו, הצפות ורוחות..וכפי שאמרת לי 200 מטר לפני קו הסיום "זכית!! מרתון קשה יותר לא יהיה לך.."

תקופת האימון אתך כללה תוכנית מותאמת אישית ולאורך חיים אינטנסיבי, משפחה וכמעט ללא זמן פנוי. תוכנית עם אימוני עליות, אינטרוולים וריצות טמפו שהביאו אותי ליכולת לרוץ מרתון. דגש מיוחד נתת על איכות האימונים ובעיקר יחס אישי ואוזן קשבת בכל זמן.

האימונים במסגרת הקבוצה שאתה מוביל, סייעו לשיפור הישגי האישיים והגשמת היעדים, ההקפדה שנתת על חימום בתחילת אימון, טכניקת הריצה, חיזוק שרירי הגוף ותרגילי גמישות בסיום אימון הסירו לחלוטין סיכון לפציעה ושיפרו את הביצועים. קיבלנו טיפים על תזונה במהלך האימונים ובהכנה למרתון עצמו. היה

שילוב אופטימלי של אימוני איכות ואימוני נפח, ובכלל אימון מנטאלי שחשוב לדעתי יותר מהחלק הגופני ובעיקר הנאה מהדרך…המוטו שלך של "תחשוב קל", "צעדים קטנים" שליוו אותי לאורך האימונים והמרתון עצמו הביאו אותי להגשמת החלום.

אתה ללא ספק מקצוען, מאמן למופת ומלא השראה – ובעיקר בן אדם.

ברצוני להודות לך על תקופה מרתקת בחיי נפגש ביעד המרתון הבא.

עוז

לעמוד אימון למרתון 

 • להזמנת ההרצאה
  השאר פרטים בטופס שלפניך,

  או חייגו עכשיו:
  054-7948512

  שם:

  טלפון:

  מייל:

  תאריך?

  שעה?

  מיקום?

 • © כל הזכויות שמורות לאיתן חרמון - מרצה מוטיבציה / קידום ובניית האתר BHS Group