כתבות מעיתונות איתן חרמון

איתן בכיבוש פסגת החרמון

איתן חרמון, בן קיבוץ כפר בלום, איבד את רגלו בפעולה מבצעית במלחמת לבנון השניה. זה לא מונע ממנו להמשיך להשתתף בתחרויות מרתון, בחודש שעבר הוא שבר שיא עולמי. שמחים לארחו בפינת "ספורטאי החודש".
להמשך קריאה

Israeli amputee sets new marathon world record

Israel’s Eitan Hermon set a world record in the marathon for single-leg amputee runners on Sunday, clocking a time of 2:56.53 hours in Vienna, Austria

Hermon, who lost a leg in the 2006 war in Lebanon during his service as an IDF reserve, is a T42 athlete, which means he competes with one prosthetic leg

He finished in first place in the IPC Athletics Marathon World Championships at the London Marathon two years ago and broke the world record he had been chasing for years in his 16th attempt on Sunday

Hermon had already held an unofficial world record over 10km and the second fastest single-amputee marathon time

להמשך קריאה

שיא הגבורה

בימים הקשים שאחרי מלחמת לבנון השנייה, כשהרופאים נאלצו לכרות את רגלו של איתן חרמון, מפצועי המלחמה ההיא, הוא בוודאי לא תיאר לעצמו שיום יבוא והוא ינפץ שיא עולם. אבל זה בדיוק מה שעשה אתמול הישראלי בן ה־43, שקבע שיא עולם עולם חדש לקטועי רגליים במרתון וינה.
להמשך קריאה

הלוחם קטוע הרגליים שבר את השיא העולמי

שבירת שיא עולמי מכל סוג אינה עניין של מה בכך, ודאי לא לאחר פציעה במלחמה. איתן חרמון, לוחם צה"ל במלחמת לבנון השנייה, מהווה דוגמא נפלאה לכך: השבוע שבר את שיא העולם לקטועי רגליים במרתון בווינה, לאחר 2:56:51 שעות.
חרמון, שרץ מאז גיל 10, שירת במלחמה ב-2006 בראס ביאדה שליד צור, עד שנפצע. "אחרי כמה ימים נסענו לישראל, המחלקה שלנו, ואז המחלקה עלינו על מטען", סיפר היום (שלישי) לחדשות 10 על הרגע הגורלי.
להמשך קריאה

שיא עולם לנכה צה"ל

המרתוניסט איתן חרמון, שנפצע במהלך מלחמת לבנון השנייה, ניפץ את שיא העולם לקטועי רגליים עם זמן של 2:56.53. רגב: "גאה בך על ההישג ביום סמלי זה"
להמשך קריאה

שיא עולם לאיתן חרמון

הרץ קטוע הרגל חצה את קו הסיום באוסטריה בזמן של 2:56:53 שעות ושיפר ב-14 שניות את השיא העולמי. ילנה דולינין סיימה שנייה בין הנשים בחצי המרתון.
להמשך קריאה

איתן חרמון שבר את שיא העולם

הספורטאי בן ה-43, שאיבד את רגלו בפעילות מבצעית בזמן מלחמת לבנון השנייה, עצר את השעונים על 2:56:53 שעות במרתון וינה – וניפץ את השיא. "עשיתי את זה סוף סוף", הוא חגג בסיום, "המשכתי גם כשחשבתי שזה כבר לא יילך"
להמשך קריאה

Israeli breaks world record

Eitan Hermon lost his right leg in the 2006 war in Lebanon

Israeli runner Eitan Hermon, who lost a leg in the 2006 war in Lebanon, on Sunday broke the world record for single-leg amputee runners at the annual Vienna marathon, Israeli news site Ynet reports.

Hermon ran the marathon in two hours, 56 minutes, and 53 seconds – breaking the previous record of 2:57:06.

"I finally did it," Hermon told Ynet, "and it feels great."
להמשך קריאה

איש הברזל

"אחרי פיצוץ המטען בלבנון כולם ירדו מהאכזרית והתחילו להשיב אש. ואז שמעתי צעקות, 'איפה איתן?' ישבתי שם מדמם, לא הרגשתי את הרגל, וכשהם מצאו אותי אמרתי להם רק דבר אחד: 'אני עוד ארוץ מרתון'" • הסיפור המדהים של איתן חרמון, האצן קטוע הרגל שהפך לאלוף עולם.
להמשך קריאה

קטוע רגל ממלחמת לבנון – אלוף עולם במרתון. צפו

גאווה ישראלית: איתן חרמון (41), שאיבד את רגלו הימנית לפני תשע שנים, סיים ראשון בקטגוריה של קטועי הרגליים במרתון לונדון. הוא חצה את קו הסיום אחרי 3:07.10 שעות. חרמון: "מקווה להגיע לאולימפיאדת טוקיו"
להמשך קריאה

"יום יבוא וגם אגיע לאולימפיאדה"

עוד כששכב על האלונקה, רגע אחרי שנפצע במלחמת לבנון השנייה, האמין איתן חרמון שבעתיד ישלים ריצת מרתון. אתמול, לאחר הליך שיקום קשה, הוא זכה באליפות העולם במרתון לקטועי רגל בלונדון: "נתתי את הכל וזה מה שיצא. זה מאוד מרגש ומשמח"
להמשך קריאה

איבד רגלו בלבנון והיום רץ את מרתון טבריה

איתן חרמון איבד את רגלו בהתפוצצות מטען במלחמת לבנון השנייה. כבר על האלונקה הבטיח לחבריו שישוב לרוץ את המרתון. היום הוא עמד בהבטחתו כשסיים את מרתון טבריה
להמשך קריאה

מהפציעה בלבנון – לריצת המרתון

לרוץ מרתון זה בוודאי לא דבר קל, אבל עם רגל אחת זה נשמע כמו משימה כמעט בלתי אפשרית. אבל לא עבור איתן חרמון, שנפצע ממטען במלחמת לבנון השנייה
להמשך קריאה

איבד רגל במלחמת לבנון – אבל ירוץ במרתון ת"א

איתן חרמון לא היה מוכן לוותר. גם אחרי שאיבד את רגלו במלחמת לבנון השנייה, היה ברור לו דבר אחד: הוא לא יפסיק לרוץ. מחר יחגוג חרמון את ניצחונו. באמצעות פרוטזה מיוחדת, ראשונה מסוגה בארץ, הוא ישתתף במרתון תל־אביב. "הריצה היא אהבת חיי. כבר על האלונקה הבטחתי לכולם שאמשיך להתחרות"
להמשך קריאה

אין דבר שיעצור אותו

בעודו על האלונקה ובדרך לחדר הניתוח, הרץ למרחקים ארוכים איתן חרמון כבר הודיע: "אני עוד ארוץ מרתון". מחר בבוקר יזנקו מאות רצים למרתון טבריה ה- 33, ביניהם גם הרץ שאיבד רגלו במלחמת לבנון ה-2, איתן חרמון. יאיר בן עמי ישב איתו לשיחה
להמשך קריאה

שיא עולם לאיתן חרמון מלוד בריצת 10 ק"מ לקטוע רגל

איתן חרמון, תושב העיר לוד, שבר בשבוע שעבר את שיא העולם בריצת 10 ק"מ לקטוע רגל בקובעו 37:39 דק' במרתון טבריה, הריצה התחרותית הכי קרה בתולדות המדינה.
להמשך קריאה

בן הקיבוץ – שיאן עולם על רגל אחת

איתן חרמון, בן קיבוץ כפר בלום, נפצע קשה במלחמת לבנון השנייה ונותר קטוע רגל. החודש שבר את שיא העולם בריצת עשרה ק"מ, והוא מצהיר: באפריל אני מתכוון להיות אלוף העולם במרתון לנכים
להמשך קריאה

 • להזמנת ההרצאה
  השאר פרטים בטופס שלפניך,

  או חייגו עכשיו:
  054-7948512

  שם:

  טלפון:

  מייל:

  תאריך?

  שעה?

  מיקום?

 • © כל הזכויות שמורות לאיתן חרמון - מרצה מוטיבציה / קידום ובניית האתר BHS Group